Job-ID: 16036

Technik Wsparcia IT z jęz. niemieckim

Wsparcie klienta na terenie Niemiec - środowisko drukarek

  • Poland - Usługi w terenie w Niemczech
  • Young professionals
  • Full-time

Your Benefits

Dofinansowanie do karty Multisport
Praca z sensem
Program onboardingowy
Rozwój ścieżki zawodowej
Środowisko międzynarodowe
Ubezpieczenie na życie
Ubezpieczenie zdrowotne

Your skills

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Dyspozycyjność do reguralnego podróżowania do Niemiec
  • Wysoka motywacja i chęć zdobycia wiedzy związanej ze środowiskiem drukarek
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka etyka pracy, odpowiedzialność i rzetelność
  • Znajomość angielskiego będzie atutem
  • Znajomość zagadnień sieciowych i informatycznych dot. drukarek będzie dużym atutem

Your Tasks

Praca dla energicznych i zmotywowanych osób technicznych, które chą dołączyć do naszego zespołu! Oferujemy dynamiczną pracę w terenie w Niemczech, w której będziesz odpowiedzialny za instalacje/ deinstalacje urządzeń u naszych klientów. Część zadań będzie realizowana w Bielanach Wrocławskich. Jeśli lubisz jeździć, cenisz sobie samodzielność w działaniu i chcesz rozwijać swoje umiejętności techniczne, to idealna praca dla Ciebie!

Codzienne obowiązki:

  • Instalacje nowych oraz deinstalacje starych drukarek u klienta
  • Przenoszenie drukarek między różnymi lokalizacjami klienta
  • Dodawanie/wymiana akcesoriów do drukarek

Be part of us

Hemmersbach dostarcza usługi infrastruktury IT w ponad 190 krajach świata za pośrednictwem swoich 50 spółek zależnych. Obsługujemy wyłącznie wiodące firmy z branży IT. Idziemy o krok dalej – nie tylko zachwycamy naszych klientów, ale także sprawiamy,że swiat staje sie lepszy: 20% naszych zysków przeznaczamy na nasze Direct Actions Hemmersbach Rhino Force i Hemmersbach Kids’ Family. Dlatego wlaśnie Hemmersbach to The Social Purpose IT Company.

ID: 16036 Technik Wsparcia IT z jęz. niemieckim Poland / Usługi w terenie w Niemczech
Drag & Drop files here or Click to browse files
* Please note: If you have any problems submitting your application or using this form, please do not hesitate to contact us. Thank you
Browse Happy

Apologies, your browser is outdated! For this reason, issues with displaying our website may occur. To ensure the best user experience, you will need an up-to-date browser. Please use any actual browser and enjoy our new website.

If you have any questions concerning our website or need assistance, please contact our support team.

toolbar.to-top-title