Job-ID: 11523

Pracownik Magazynowy

Pracownik magazynowy - praca na magazynie, przyjmowanie nowych dostaw towarów, zwrotów, pakowanie sprzętu, sortowanie, a także inne prace porządkowe

  • Poland - Bielany Wroclawskie, ul. Logistyczna
  • Young professionals
  • Full-time

Your Benefits

Dodatek zywnosciowy
dofinansowanie do karty Multisport
Imprezy firmowe
Kompleksowe, platne szkolenia
Program Buddy
Program onboardingowy
Ubezpieczenie na zycie
Ubezpieczenie zdrowotne

Your skills

  • Uczciwość, sumienność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa znajomość programu MS Excel

Your Tasks

  • Przyjmowanie dostaw
  • Rozładunek towarów
  • Przygotowanie wydań towarowych
  • Utrzymanie porządku na magazynie
  • Rozliczanie dokumentów magazynowych
  • Kontrola stanów magazynowcyh
  • Inne drobne zadania magazynowe

Be part of us

Hemmersbach dostarcza usługi infrastruktury IT w ponad 190 krajach świata za pośrednictwem swoich 50 spółek zależnych. Obsługujemy wyłącznie wiodące firmy z branży IT. Idziemy o krok dalej – nie tylko zachwycamy naszych klientów, ale także sprawiamy, że świat staje się lepszy: 20% naszych zysków przeznaczamy na nasze Direct Actions Hemmersbach Rhino Force, Hemmersbach Kids’ Family i Hemmersbach Climate Force. Dlatego właśnie Hemmersbach to The Social Purpose IT Company.

ID: 11523 Pracownik Magazynowy Poland / Bielany Wroclawskie, ul. Logistyczna
Drag & Drop files here or Click to browse files
* Please note: If you have any problems submitting your application or using this form, please do not hesitate to contact us. Thank you
Browse Happy

Apologies, your browser is outdated! For this reason, issues with displaying our website may occur. To ensure the best user experience, you will need an up-to-date browser. Please use any actual browser and enjoy our new website.

If you have any questions concerning our website or need assistance, please contact our support team.

toolbar.to-top-title